شب مهتابی

چشم دل بگشا

نام کتاب: چشم دل بگشا_
OPEN YOAR MIND TO PROSPENTY
by
Cathcrinc Ponde

نام نویسنده: کاترین پاندر

ترجمه: گیتی خوشدل

نشر البرز_تهران1376


  


کاترین پاندر بسیار بسیار قبل از کتاب پرفروش :"راز" در این کتاب زیبا قوانین توانگری و موفقیت را به زبانی ساده و رسا و شیوا بیان میکند.خواندن این کتاب را به جویندگان راه های توانگری و موفقیت توصیه میکنم،چرا که اولین کتابی است که توانست حداقل گوشه هایی از زندگی واقعی مرا دگرگون کند.

سه روش مهم که وی معرفی میکند عبارتند از:

1.تجلی توانگری از طریق نوشتن:

منظور همان نوشتن خواسته هایمان است.


2.تجلی توانگری از طریق تصاویر:

تهیه تصاویری از آرزوهایمان.


3.تجلی توانگری از طریق کلام:

یعنی باید مراقب حرفهای خود باشیم.در بخش دوم کتاب نویسنده سایر راه های توانگری را معرفی میکند(فرزانگی الهی؛طرح الهی؛عشق؛و بازگشت الهی)

کتابهای زیادی در رابطه با موفقیت نوشته شده اند اما دلیل توصیه این کتاب به هموطنان ایرانی خوبم این است که این نویسنده تنها قدرت انسان را مدنظر قرار نمی دهد بلکه به قدرت و اثربخشی خداوند در زندگی و موفقیت ما اشاره دارد.واضح است که برای هموطنان دیندار من این نوع طرز فکر قابل پذیرش تر خواهد بود.

برای موفقیت شاید مهمترین بال پرواز ما همان"باور"ما باشد که کتابهای خودسازی به تقویت این باورها می پردازند وگرنه هیچکس نمیتواند توانایی و قدرتی را که در ما وجود ندارد،به ناگاه به وجود بیاورد.این کتابها فقط ما را از قدرتهایمان آگاه میکنند و روش بیدار کردن غول خفته درونمان را به ما نشان میدهند.


ادامه مطلب
نویسنده: مهتاب ׀ تاریخ: جمعه 9 فروردين 1392برچسب:کاترین پاندر ,کتاب چشم دل بگشا,کتاب روانشناسی,کتاب خودسازی,معرفی کتاب, ׀ موضوع: <-PostCategory-> ׀

صفحه قبل 1 صفحه بعد

درباره وبلاگ

خوش اومدی دوست عزیز! اگه مطلب جالبی داری خوشحال میشم برام بفرستی!


لینکهای روزانه

جستجوی مطالب

طراح قالب

CopyRight| 2009 , mahtab87.LoxBlog.Com , All Rights Reserved
Powered By LoxBlog.Com | Template By: NazTarin.COM